Buurtbus

Kleinschalig openbaar vervoer

De BBSD verzorgt kleinschalig openbaar vervoer in Spankeren, Dieren-Centrum, Dieren-West en Dieren-Noord. Kleinschalig, want we rijden met een achtpersoons busje. Openbaar vervoer, want we rijden lijndiensten volgens een vaste dienstregeling langs vaste routes met vaste haltes, en we hanteren de vaste ov-tarieven: opstap € 1,01 en € 0,173 per kilometer.

Route en rijdagen lijn 525

Station Dieren – Callunaplein – DIEREN-WEST  – Callunaplein – Station Dieren

Onze buurtbus rijdt maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 19.00 uur, op zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur, en niet op zon- en feestdagen.

Station Vertrek 7:05 18:05
Callunaplein 7:08 18:08
Julius Röntgenlaan 7:10 18:10
Zilverakkerweg 7:11 18:11
Adm. Helfrichlaan 7:12 18:12
Ed. van Beinumlaan 7:13 elk uur 18:13
Willem de Feschlaan 7.14 t/m 18:14
H. B. Buyslaan 7:14 18:14
B. Zweerslaan 7:15 18:15
Valeriuslaan 7:16 18:16
Callunaplein 7:18 18:18
Station Aankomst 7:20 18:20
Op zaterdag, vertrek vanaf station Dieren: elk uur van 11:05 tot en met 15:05.

Bekijk de volledige dienstregeling op https://www.bbsd.nl/dienstregeling.html 

Passagiers

Onze passagiers hoeven niet van tevoren te bellen of te mailen voor een afspraak. Tijdig naar een halte lopen en de chauffeur een stopteken geven volstaat. Passagiers kunnen de rit betalen met een ov-chipkaart of met een bankpas met pin. Betaling met contant geld is niet mogelijk. In- en uitstappen tussen de haltes kan en mag ook, mits dat het overige verkeer niet hindert.

Chauffeurs

Alle chauffeurs van de BBSD zijn vrijwilliger. Om chauffeur te kunnen worden is rijbewijs B voldoende. Klik hier voor informatie en/of aanmelding.

Voor een reactie klik hier.