Bekijk je wijk op 29 juni 2019

Hebt u ook wel eens iets gelezen of gehoord over plekken in onze wijk waar het openbaar groen is verfraaid en waar buurtbewoners helpen met het onderhoud? Weet u dat er in onze wijk tuinen zijn waar veel planten staan die bijen en vlinders trekken of waar de bewoners het regenwater niet meer naar de riolering afvoeren, maar naar hun borders of hun vijver? Lijkt het u leuk om hier eens wat meer over te weten? Op 29 juni kunt u deze plekken en tuinen bezoeken. U kunt van alles bekijken, vragen stellen etc.

In een volgende Goede Buur krijgt u meer informatie. Noteert u nu alvast de datum 29 juni in uw agenda. Als u zelf een interessante tuin hebt of iemand kent met zo’n tuin, meld het bij emmy.vandenberg@freeler.nl

Voor een reactie klik hier.
Dit bericht is geplaatst in Geen categorie, Laatste nieuws. Bookmark de permalink.